Adana Asansörlü Taşımacılık -Asansörlü Nakliyat |Baraj Nakliyat

Adana Asansörlü Taşımacılık Servisi

Baraj  Nakliyat olarak  Adana asansörlü taşımacılık servisimiz  ile hızlı ve güvenli şekilde en yüksek apartman dairelerine bile eşyalarınızı taşıyoruz. Evden eve taşıma şirketi olarak asli görevimiz eşyaların zarar görmeden nakliye asansörü ile taşınmasını sağlamaktır. Kullandığımız asansörlerin hepsi kalite standartlarına uygun son model asansörlerden oluşur. 21. kata kadara taşıma yapabilecek şekilde dizayn edilmiştir.

Adana'ya bağlı tüm semtlerde asansörlü taşıma hizmetimiz mevcuttur. Uygun fiyat avantajları ile en yeni teknoloji ürünü olan Adana asansörlü evden eve taşımacılık hizmetini profesyonel anlamda sürdürüyoruz. Tam bir evden eve taşıma işleminde kullandığımız gibi kiraya da veriyoruz. Asansörlerin nasıl kiralandığını öğrenmek için ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

5. kat apartman dairesinde taşınan birinin el ile eşya taşıması günümüzde pek mümkün değildir. Eski günlere nazaran eşyalar hem lüks hemde ağırdır.  Ancak Adana asansörlü nakliyat şirketlerini tercih ederseniz işiniz kolaylaşacaktır. Firmamız da en eski ve tecrübeli Adana asansörlü nakliyat firmalarından biri olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Daha önce hiç asansörlü ev taşımacılığına rast gelmediyseniz konuyu biraz açalım. Asansör apartmanın dışından direk evinizin balkon ya da penceresine kurulur. Üzerinde eşya taşıma için bir sepet vardır. Ev eşyalarınız bu sepete yüklenir ve direk arabadan eve ve ya  evden arabaya taşınır. Yani binaların iç kısmı ile hiç bir işimiz olmaz.

Adana asansörlü taşımacılık fiyatları elle taşımaya oranla daha ucuz sayılır. Asansörler neredeyse 20 adamın gün boyu yapamayacağı işi 2 saat gibi zaman diliminde bitirir. Bugün bir eleman ücreti 100 ₺ dir 20 adam 2000 ₺ eder. Ancak asansör ücretleri 200-300₺ arası değerlendirilir. Asansörlü taşıma fiyatları hakkında detaylı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

​Adana'da bir asansörlü evden eve nakliyat işlemi eşya ne kadar çok olursa olsun yarım günde tamamlanır. 

Adana Asansörlü Taşımacılık Fiyatları

Başta şunu söylemeliyim ki; Adana asansörlü taşımacılık fiyatları elle taşımaya göre daha ucuzdur. Çünkü asansörler en az 20 adamın 1 günde yapamayacağı bir ev taşıma işini 2 saat içinde yapabilir. 20 eleman maliyeti ile asansör maliyeti arasında en 1500₺ oynar. Sağlık bir ev taşıma süreci için  kesinlikle ve özellikle Adana asansörlü taşıma şirketlerini tercih etmelisiniz.

En kısa zamanda ve en güvenli şekilde taşınmanın yolu Adana asansörlü evden eve nakliyat sisteminden geçer. Bir an önce evinize taşınmak ve yerleşmeye başlamak istersiniz. İşte bu yüzden eşyalarınızın asansör ile taşınmasını sağlamalısınız.

Adana'da asansörlü taşımacılık ücretlerini kat yüksekliği belirler. Bu gün 1. kat ile 10. kat arası asansörlü taşıma fiyatları 1200₺ civarındadır. 10.kat üstü taşımalarda fiyatlar artış gösterecektir.Bunun sebebi asansör risklerinin artması ve yakıt giderlerinin artmasıdır.

Evinizi taşıtmak için seçtiğiniz Adana asansörlü nakliyat firmaları asansörlerinin kaç katlı olduğunu mutlaka sorgulamalısınız. Seçtiğiniz Adana asansörlü nakliye firma asansör 10 katlı ancak siz 15. kata taşınıyorsanız sorun yaşarsınız. Ayrıca Adana asansörlü taşımacılık firmalarının eşyalarınızı ve evinizin konumunu görmesini mutlaka isteyiniz. Sizin 10 kat diye bildiğiniz yer eğer altta dükkan ve asma kat varsa 12. kat olacaktır.

Adana Asansörlü Taşımacılık Yapılamayan Durumlar Nelerdir ?

Herkes eşyasının çabuk ve hasarsız taşınmasını iste. Adana asansörlü taşımacılık ile bu mümkün tabi. Ancak bazı durumlar vardır ki asansör kesinlikle kurulamaz. Asansörün açısı uygun olmayan ev ve ya apartman dairelerine kurulu yapılamaz. Örneğin; Eviniz site içinde olsun. Asansör sitenizin bahçesine giremiyor ve balkon ile site dış duvarı arasında çok fazla mesafe var ise asansör kullanmak son derece tehlikelidir.

Kuruma işleminin yapılacağı evin balkon ve pencereleri önünde yüksek gerilim hatları var ise kesinlikle Adana asansörlü taşımacılık işlemi uygulanamaz. Ağaçlar,telefon ve ya benzeri dolaşım hatlarının olduğu yerlerde kullanılamaz. Yağışlı ve aşırı rüzgarlı havalarda asansörlü taşıma işlemi mümkün değildir.

Birde ekstra istenmeyen bir durum var ki bu çok sık karşılaştığımız bir durumdur. Evinizin balkon ve pencereleri eşyalarınızın geçemeyeceği kadar dar ise asansör kurulmaz kurulsa da anlamı olmaz. Çok alçak 1. katlara da asansör kullanılamaz. Evden eve nakliyat sayfamızda detaylı olarak anlattığımız taşıma hizmetimize bu linkten ulaşabilirsiniz.

adana asansörlü evden eve nakliyat
adana asansörlü nakliye

Adana Asansörlü Taşımacılık Yapılamayan Durumlarda Eşyalar Nasıl Taşınır ?

Bu aşamada ilk yapmanı gereken binanızda yük asansörü olup olmadığını öğrenmektir. Var ise apartman yönetimi ile görüşerek izin almalısınız. Adana asansörlü taşımacılık hizmetimizde karşılaştığımız en büyük sorun bina asansörlerine izin verilmemesidir. Biz mecbur kalmadıkça bu durumu zaten tercih etmiyoruz. Ancak eviniz buna müsait değil ise yapılacak bir şey yoktur.

Bina asansörünü kullanmak da mümkün değil ise o zaman fazla eleman takviyesi ile ev taşıma işinizi gerçekleştirebiliriz. Bu apartman katının ne kadar yüksek olduğuna bağlı olarak pahalıya patlayacak bir durumdur. Normal 1. ve 2. katlara 100₺ çalışan elemanlar kat yükseldikçe fiyat farkı isterler haklı olarak. Bugün 10. kata sırtla eşya taşımanın zorluğunu sizde tahmin edersiniz.

Bizim Firma olarak Adana asansörlü taşımacılık konusunda tavsiyemize kulak verin. Eğer sürekli ev değiştiren bir kiracı iseniz evinizi 2. kat üstü tutmamaya özen gösterin. Hele 10. kat üstü evlerden uzak durun . Aksi halde bir kira parası kadar taşıma ücreti ödersiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Asansörlü taşımacılık fiyatları kat yüksekliği ile orantılı olarak belirlenir. 1 ve 10. kat arası taşımalar standart 1000 ile 1500 arası değişir. 10. kat üstü taşımalarda ise fiyatlar anlaşmaya göre artış gösterir.
Bu ev konumunuza bağlıdır. Normal zeminden başlayan bir birinci kat ise muhtemelen kurulmaz. Ancak alta asma kat olan binaların 1. katları zaten 2. kat sayılır.
Böyle durumlarda demir şebekeler kesilmek sureti ile asansör kurulur. Bu durumdan siz sorumlusunuz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

03224080282