Adana Ev Taşıma Ekspertiz Hizmeti Nedir ?
adana ev tasima ekspertiz nedir

Adana Ev Taşıma Ekspertiz Hizmeti Nedir ?

Ekspertiz genelde tüm meslek dallarında satış yada hizmet öncesi uygulanan bir hizmettir. O mesleğe bağlı yetkili kişiye de eksper denir. Adana ev taşıma ekspertiz içinde bu işle görevli personeller hemen her profesyonel evden eve nakliye firmasında mevcuttur.

Bu tür memurlar size taşınma öncesinde ve sürecinde bilgi aktarımında ve uyarılarda bulunur. Özellikle Adana asansörlü  taşımacılık için  mutlaka ekspertiz hizmeti almalısınız. Eşyalarınızın miktarı ,taşınma günü ve diğer tüm detaylar mutlaka önceden hesaplanmalıdır. Aksi halde ger dönülmez ve sizi üzecek durumlar ile karşılaşabilirsiniz.

Günümüzde en çok rekabetin yaşandığı sektörlerin başında ev taşıma grubu gelir. İşini iyi yapmak isteyen ve gerçekten yapan firmalar var elbette. Ancak baştan savma yapanlarda maalesef var. Bir firma sizden ev taşıma ekspertiz için randevu talep ediyorsa o firmaya sonuna kadar güvenin.

Telefonda kafadan atma bilgiler ile sizi yönlendirmeye çalışan kişi ya da kurumlara asla güvenmeyin. Adana Nakliyat sektörüne müşteri ve firma arasında sorunlar genelde eşya miktarı ve kat yüksekliğinden çıkar.

Eşyalarınız size göre çok az olabilir ancak hizmet alacağınız taşıma şirketi bunu farklı yorumlayabilir. Siz siz olun sadece telefonda anlaşma yapmayın. Kat yükseklikleri nasıl değer kazanır siz bilemeyebilirsiniz. Örneğin eviniz 1.kat diyelim; ama altınızda bir dükkan ve ya asma kat var ise bu 2. kat sayılır. 1 ve 10. katlar arasında bu sorun olmaz.

Ancak 10. kat üstü asansörlü taşıma sisteminde bu çok fark eder. Çünkü bazı firmaların asansörleri 9. kata kadar çıkar.Bazıları 15. kata çıkar. Eğer siz ev taşıma ekspertiz hizmeti almadan yola çıkarsanız başınız ağrır. Gelen firma sizden fiyat farkı talep edebilir.

Adana Ev Taşıma Ekspertiz Elemanın Görevleri Nelerdir ?

Adana Evden eve nakliyat  firmalarının bünyesinde bulundurduğu ekspertiz elamanları doğru planlama yapmak için eğitilir. Sizden gelen talep doğrultusunda randevu oluşturur ve evinizi ziyaret eder. Bu aşamada aklınıza takılan bütün soruları sorabilirsiniz. Adana ev taşıma ekspertiz elemanı oda sayınızı ,kat yüksekliğini  ve almak istediğiniz evden eve nakliyat hizmetini firma yetkililerine aktarır. Bu elamanların fiyatlandırma yetkisi yoktur.

Taşıma öncesinde size düşen görevler hakkında sizi bilgilendirir. Kamyon ve asansörün yanaşacağı alanları tespit eder.Firmanın neler yapacağı ve neler yapmayacağı konusunda bilgi aktarır. Paketleme malzemeleri,eleman sayısı gibi tüm detayları şirkete bildirir. Bu sayede taşınma sürecinde hiçbir aksaklık olmamasını sağlar. Sigorta ve sözleşme gibi evrak işlerini düzenler. Tabi bu noktada şehir içi taşınmalarda bu işlemi yapmak kolaydır. Ayrıca şehir içi nakliye hizmetimiz hakkında bilgi almak isterseniz ilgili sayfaya bu link den ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

adana ev tasima ekspertiz

Şehirler Arası Ev Taşıma Ekspertiz Hakkında Bilmeniz Gereken Konular

Bu en çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Anlaşma yaptığınız Adana Şehirler arası nakliyat hizmetinin sorunsuz geçebilmesi için çok önemlidir. Örnek vermek gerekir ise ; Diyarbakır'dan Adana iline taşınacaksınız var sayalım. Bir Adana ev taşıma şirketi ile anlaştığınız zaman ekspertiz hizmeti canlı olarak almanız mümkün değildir. Bu durumda detaylı eşya resimleri hatta video  gibi yardımcı  dosyalar paylaşılmalıdır. Görüntülü arama gibi teknolojinin bize sağlamış olduğu tüm yeniliklerden yararlanabilirsiniz.

Anlaşma yaptığınız firmanın hangi aracı gelecek,araç plakası,şoför kimlik numarasına kadar istemek hakkınızdır. Sözleşme imzalayıp mail adresinize yollanmasını talep edebilirsiniz. Bu işte haddinden fazla komisyoncu şirket vardır. 200₺ komisyon karşılığı taşıma işinizi başka firmalara devrederler.Gelen firma olası bir sorunda sorumluluk almaz. Ev taşıma ekspertiz talebi en çok şehirler arası önem taşır. Kesinlikle telefonda yeteri kadar hakkında bilgi toplayamadığınız firmalar ile anlaşma yapmayınız. Umarım yazımız taşınma süreci hakkında sizi bilgilendirmeye yetmiştir. Sormak istediklerinizi yorum bölümünden sorabilirsiniz.

 

03224080282