Adana'da Öğrencilere Uygun Fiyatlı Nakliyat Avantajı
adana ogrenci esyasi tasima

Adana Öğrenci Eşyası Taşıma

Genelde geçimi aileleri tarafından karşılanan öğrenciler için ekstra masraflar dayanılmaz bir durumdur. Öğrenciler her işte olduğu gibi Adana öğrenci eşyası taşıma işlemi içinde ucuz fiyatlar araştırır. Öğrencilerin komple evden eve nakliye firması yerine parça eşya taşımacılığı   yapan küçük nakliye firmaları bulması daha uygun olacaktır. Öğrenciler de çok fazla eşya olmayacağı için zaten çok büyük bir araca gerek kalmayacaktır.

Pikapları ya da kamyonetleri olan firmalar bu işi öğrenciler için çok ucuz fiyatlara yapabilecektir. Bu tür bir taşımacılık hakkında daha detaylı bilgi için bağlantıdan yardım alabilirsiniz. Ucuz nakliye fiyatları bulabilmek için daha küçük taşıma şirketleri tercih edilmelidir.

Çünkü bu tür hizmet veren kişi yada kurumlar mini nakliye hizmeti verdiğinden fiyatları da ucuz olacaktır. Büyük firmaların araçları büyük olduğu için yakıt giderleri de büyük olur. Uygun ucuz nakliye fiyatları almanız çok zordur.

Öğrenciler İçin Ucuz Nakliye Hizmeti Veren Firma ve Şahıslar

Bakın öğrenci arkadaşlar uygun fiyatlara nakliyeci bulabilmek için aramalarınızı pikap nakliye ya da mini nakliye ,parça eşya olarak yaptığınız da karşınıza pek çok firma çıkacaktır. Adana ilinde bu işi yapan pikap işi yapanlar genelde duraklarda durur. Hemen her semt de durakları mevcuttur. Örnek olarak Telli Dere Mahallesinde kanal 1. durak civarından bu tür nakliyeciler bulabilirsiniz.

Kendi imkanlarınız ile taşıma yapmak isterseniz sadece pikap kiralayabilirsiniz. Bu işi kendi gücünüz ile yapamayacağınız durumlarda ise hamal ve beden işçisi arkadaşlarda yardım olabilirsiniz.  Bekar öğrenci eşyalarınız da söküp takma işi yapamayacağınız mobilyalar var ise mobilya montaj elemanlarından yardım alabilirsiniz. Adana Evden eve hamal arkadaşlar bu işlerin tamamında tecrübe sahibi kişilerdir.

 

adana öğrenci eşyası taşıma

Ucuz Öğrenci Nakliye İçin Asansör Kullanımı

İşte burada ucuz nakliye fiyatları almanız biraz zor olacaktır. Asansörlü taşımacılık fiyatları eşyanız az da olsa katlar yüksek ise size pahalıya patlar. En ucuz asansörlü nakliye fiyatlarına bu listeden ulaşabilirsiniz.

Eşya taşımacılığında fiyatları direkt olarak etkileyen  asansör kullanılmasıdır. Bu sebeple öğrenci kardeşlerimiz 2. kat üstü yerlerden ev tutmamalarını tavsiye edilir. Ortalama bir taşıma işinde asansör kurulması fiyatlarda en az 350₺ farklı çıkar. Fiyatlar neden yüksek çıkar diye merak ediyorsanız genel hizmet anlayışı ile ilgili sayfamızı ziyaret ediniz.

 

03224080282