Feke Evden Eve Nakliyat Hizmetleri | Baraj Nakliyat

Feke Evden Eve Nakliyat

Merkez Adana olmak üzere verdiğimiz tüm nakliye hizmetleri Feke evden eve nakliyat için de geçerlidir. Adana Baraj nakliyat tüm ilçelerde servis ağına sahip bir firmadır. Feke nakliyeciler arasında ev taşımacılığı yapanları bulmanız zor.

Adana Feke arası 112 kilometre olduğundan taşıma işlemi biraz zor olacaktır. Ancak Feke evden eve nakliyat için haftanın belirli günleri organize oluyoruz. Sizin yapmanız gereken eğer Feke içinde ev taşıma hizmeti için 3 gün önce bildirmeniz gerekir.

Feke nakliye şirketi olarak evden eve taşımacılık için gereken tüm hizmetleri sağlıyoruz. Mesafenin uzak olması bizim için sorun teşkil etmiyor. Her türlü Feke taşıma işini organize edebiliriz. Ancak Feke adana arası nakliye işi yol virajlı ve bozuk olduğundan hiç kolay değildir.

O yüzden mümkün olan en kısa sürede bizimle iletişime geçmeniz gerekir. Feke şehir içinde eşya taşırken paketleme,toplama,beyaz eşya ve mobilya montaj işlerini biz yapıyoruz. Bu işler için ekstra usta bulmanıza gerek yok.

 

Feke'den Diğer İllere Ev Taşıma Servisi

Feke evden eve nakliyat için şehirler arası taşıma hizmetimiz de mevcut. Feke ilçesinde bulunan memurların her yıl güney doğu bölgelerine taşıma işlerini yapıyoruz. Diğer illerden Feke'ye ataması yapılan memurlarında ev taşıma işleri için hizmet veriyoruz.

Adana evden eve nakliyat firması olarak Feke ilçesinde tüm taşıma işlerinizi çözecek alt yapı ve araç gerece sahibiz. En uygun fiyatlar ile taşıma hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Taşıma esnasında kişisel eşyalarınızı toplamak dışında başka bir işlem yapmanıza gerek yok. Tüm işleri ekibimiz tamamlıyor.

 

 

Feke şehirler arası nakliyat

Feke'de Asansörlü Taşımacılık

Adana Feke arası yolların bozuk olması ve mesafenin uzak olması işleri zorlaştırıyor. Feke evden eve nakliyat için asansörlü taşımacılık yapılabilir. Ancak bunun maliyeti normal fiyatların 3 katı olacağını bilmelisiniz.  Size tavsiyemiz Feke içinde kiracı iseniz çok yüksek katlı evleri tutmamaktır.

Belki de bina asansörleri olan binaları tercih etmek gerekir. Feke evden eve nakliyat için bina iç asansörleri kullanmak en azından ufak eşyaları asansörle çıkarmak gerekebilir. Bunun yapılıp yapılmayacağını da apartman yönetimi ile görüşerek netlik kazandırabilirsiniz. Ortalama fiyatları öğrenmek için fiyat sayfamızı geziniz.  Daha sonra teklif almak için bu formu doldurabilirsiniz.

Feke asansörlü taşımacılık
03224080282