Karataş Evden Eve Nakliyat Firması | Baraj Nakliyat

Karataş Evden Eve Nakliyat

Adana'ya bağlı Karataş ilçesi deniz kenarı olması sebebi ile her yaz ziyaretçi akınına uğrar. Böylelikle Karataş evden eve nakliyat hizmeti alma isteyen pek çok kişi bize ulaşır. Adana Baraj Nakliyat olarak Karataş bölgesini çok iyi biliyoruz. Deneyimli bir eşya teslimat firması olarak ilçenin tüm adreslerine hakimiz. Mahalle ve köylerin yerlerini iyi biliyoruz. Bu sebeple en hızlı şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Karataş evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız hakkında detaylı bilgi için sayfamızı gezebilirsiniz. Firmamızın iletişim bilgilerine de ilgili sayfadan ulaşabilirsiniz. Öncelikle profesyonel bir taşıma şirketi olduğumuzu söylemeliyim. Taşınma sürecinizde eşyalarınızın ambalajlanma dan tutun mobilya montajına kadar tüm işleri biz yapıyoruz. Garantili ve hatta sigortalı ev eşyası taşıyoruz. Fiyatlarımız da % indirim imkanı sunuyoruz.

Karataş Asansörlü Taşımacılık Şirketi

Karataş evden eve nakliyat için 2. kat üstü konutlarda asansörlü taşımacılık yapıyoruz. Ancak Adana Karataş arası 45 kilometrelik bir mesafe olduğundan arada çıkan yakıt giderleri fiyatlara eklenir. Karataş asansörlü taşımacılık yapılabilmesi için evinizin en az 3. kat olması gerekir. Balonlarda demir şebeke ve yüksek gerilim hatları gibi engeller olmamalıdır.

Adana'da Karataş evden eve nakliyat için hizmet alabileceğiniz sınırlı sayıda firma vardır. Bunlardan biri Baraj Nakliyat şirketimizdir. Yaz aylarında yoğun ev taşıma taleplerinde bile ilçe için hizmet verebilecek alt yapıya sahibiz.  Fiyatlarımız için evden eve nakliyat fiyatları sayfamızı ziyaret edebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Karataş asansörlü taşımacılık

Karataş Şehirler Arası Nakliyat Şirketi

Firmamız Türkiye genelinde ev taşımacılığı yapıyor. Karataş şehirler arası nakliyat içinde servisimiz var. Adana'nın Karataş ilçesinden diğer tüm il ve ilçelere evinizi sigortalı olarak taşıyoruz. Karataş evden eve nakliyat firması olarak müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır. Bu yüzden taşınma sürecinizi en iyi şekilde yönetmek için organize olduk. Karataş taşıma şirketi olarak sizlere sunduğumuz fırsatlardan bazıları ;

  • Ücretsiz Ekspertiz
  • Profesyonel Paketleme
  • Mobilya Montaj
  • Eşya Toplama
  • Beyaz Eşya Montaj
  • Son Model Araçlar
  • İndirimli Fiyatlar

Karataş evden eve nakliyat için bizi seçmeniz halinde memnuniyet garantisi veriyoruz. Ayrıca % 10 indirimde sözümüz olsun.

03224080282