Pozantı Evden Eve Nakliyat | Baraj Nakliyat

Pozantı Evden Eve Nakliyat

Pozantı'da eşya taşıma şirketi arıyorsanız Adana Baraj Nakliyat olarak hizmet veriyoruz. İlçe için hazırladığımız haftalık Pozantı  evden eve nakliyat programımız var. Arada mesafe olduğu için taşınma gününü bize en az 3 gün önceden bildirmelisiniz.  Bu şekilde en iyi taşıma planı oluşturabiliriz. Pozantı şehir içi nakliye için bir gün önceden hazırlanmamız ve sabah çok erken yola çıkmamız gerekiyor.

Adana Pozantı evden eve nakliyat firmaları arasında en çok ev taşıma hizmeti veren firmalardan biriyiz. Haftanın belirli günlerinde Pozantı taşıma şirketi görevini üstleniyoruz. İlçede tam bir evden eve taşımacılık firması bulmanız zor. Bunun bilincinde olarak Pozantı evden eve nakliyat için sizlere özel servisler hazırlıyoruz.

Adana Pozantı arası yaklaşık 100 kilometre ve yol otoban olsa bile rampa çoktur. Kamyonlarımızın oraya gelmesi en az 2 saat sürecektir.  Aynı gün içinde Pozantı evden eve nakliyat işini bitirebilmek için sabah en az 5:00 de yola çıkıyoruz. 7:30 sularında işe başladığımızı düşünürsek öğleden sonra 15:30 gibi evden eve nakliye işiniz birmiş olur.

İlçenize en çok hizmet veren Pozantı taşıma şirketleri özelliğine sahip firmaların başında Baraj Nakliyat gelir. En uygun Adana evden eve nakliyat fiyatları ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışırız. Evinizi bize taşıtmak isterseniz iletişim sayfamızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Pozantı Asansörlü Taşımacılık

Pozantı evden eve nakliyat işleminin yüksek katlar için mutlaka asansörlü yapılması gerekir. Ancak arada mesafe olduğu için bunun maliyeti normal fiyatlardan en az 800₺ fazla olacağını bilmelisiniz.

Size tavsiyemiz apartman yönetiminden bina içi asansör için izin almanızdır. Belki de zorunlu olmadıkça 2. kat üstü binalar tutmamalısınız. Pozantı asansörlü taşımacılık için ilçede hazırda asansör yoktur. Adana'dan gelen asansörlü taşıma şirketleri ile taşınmak durumundasınız. Adana asansörlü taşımacılık sayfamızdan bu konu ile ilgili detaylı bilgi sağlayabilirsiniz.

Ancak her şartta Pozantı evden eve nakliyat sürecinizi asansörlü yapmaktan yanayız. Eğer evinizi yüksek kat ise tabi. Fakat 3. hatta 4. kata kadar da fazla eleman takviyesi ile eşyanız aşırı çok değil ise sırtla da yapabiliriz.

Pozantı asansörlü nakliye firmaları aradığınız zaman bölgenize hizmet verip vermediğini mutlaka teyit ediniz. Evden eve taşıma şirketlerinin çoğu sırla ve ya bina asansörü ile ev taşıma işlemini yapmak isteyecektir. Fiyat açısından sorun etmiyor iseniz her zaman Pozantı asansörlü taşımacılık hizmeti verebiliriz.

 

 

pozantı asansörlü taşımacılık

Pozantı Şehirler Arası Nakliyat

Pozantı'dan Türkiye'nin tüm bölgelerine eşya taşımacılığı yapıyoruz. Pozantı şehirler arası nakliyat hizmetimiz sigortalı ve garantili olarak yapılır. Eşyalarınızı güvence altına almak kaydı ile riske atmadan taşıyoruz. Pozantı evden eve nakliyat aşamasında özellikle şehirlerarası için profesyonel paketleme işlemi uyguluyoruz.

Şehirler arası parça eşya taşıma için pikap nakliye hizmetimiz de var. Pozantı parça eşya taşıma,mini nakliye ve küçük nakliye işlerini çözecek araçlarımız mevcuttur. Adana Pozantı arası nakliye için de servisimiz var. Pozantı'nın yazlık ve yayla bölgelerine parça eşya taşıması yapıyoruz. Pozantı evden eve nakliyat hizmeti kapsamında çok fazla hizmet seçeneği sunuyoruz. Daha fazla bilgi için Hakkımızda sayfamızı ziyaret ediniz.

03224080282